KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524670
nr 1352 4670
Ernst Söderberg
(1889-1967), Sverige
Oljemålning, Signerad, "kvällssol". Olja på pannå, 39x51cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:46:18
100 kr
Ernst Söderberg
Läs mer om Ernst Söderberg